fbpx

רוצה להיות מאסטר בתוכנות המובילות בעולם העיצוב? בואו תתחילו כאן!

דמיינו מה היה קורה אילו היו ברשותכם כלים להביא את היצירתיות שלכם לידי ביטוי באופן מקצועי ויעיל באמצעות תוכנות כגון: פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין

ובכן… אתם יכולים ואני מתכוון להראות לכם כיצד.

תראי מה יש לסטודנטים שלי לספר על החוויה שלהם. קורס עיצוב משולב של 5 כוכבים: גם קורס פוטושופ גם קורס אילוסטרייטור וגם קורס אינדיזיין.

"הלימודים עם אורן היו הרבה מעבר ללימודים במתכונת פשוטה ובסיסית, ההכוונה האישית, היצירתיות, התמיכה והאתגרים אשר הוצבו לנו דחפו אותנו ללמוד הרבה יותר״
אלון דהן סטודנט בקורס פוטושופ
אלון דהן
מתווך נדל״ן
״הקורס היה נפלא. למידה חוויתית מעשית, אווירה קלילה ונעימה. אורן מעביר את הקורס בצורה נהדרת, למדתי המון. אשמח לחזור ללמוד אצלו קורסים נוספים בתחום.״
כלנית אשל חדוותי
מנהלת סטודיו
"אורן פרט להיותו מקצוען, יודע כיצד ולאן לנתב את המפגש בצורה קלילה, מהנה וכיפית. חוץ מזה אורן דואג לכל סטודנט על מנת שיבין את החומר ויקבל ערך אמיתי מהמפגשים.
נתן לייבזון
מנהל אופרציה ואחראי הדרכה, Elementor

אחד הדברים המתסכלים בחיים שלנו זו ההרגשה שהכל ״תקוע״...
האם יש לכם רעיונות ואתם לא מצליחים לממש אותם גרפית באופן מקצועי נכון ויעיל?

אם אתם כמו חלק גדול מהסטודנטים שלי, אתם ודאי יכולים להזדהות עם התחושה הזאת, במיוחד כאשר אתם יודעים שישנם כלים מדהימים כמו פוטושופ ואילוסטרייטור. תחשבו מה היה קורה אם רק הייתם יכולים לשלוט בהם ולבצע את הרעיונות אשר רצים לכם בראש באופן מהיר, יעיל ומקצועי…

ובכן... התסכול או הכשלון לממש נובע ממספר סיבות כגון:

אם קראתם את הטקסט והרגשתם שמדברים עלייך אז אני רוצה לומר לכם

יש דרך קלה ופשוטה לפתור את העניין

שמי אורן שמעון ואני אוכל להראות לכם כיצד לעבוד עם פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין ממש מההתחלה במהירות של עד פי 10 מהר יותר, עם אפס בלבול וביטחון מרבי.

אורן שמעון - מרצה קורס פוטושופ

מאז ומתמיד אהבתי ללמד ולהדריך אנשים, גיליתי זאת לראשונה בצבא, בהיותי מדריך צבאי.
בתקופה זו אני יכול להביט לאחור ולומר שיש לי נסיון רב בהדרכה ואני יכול להוביל אותך להצלחה, אני מלמד את תוכנות אדובי כבר קרוב ל-20 שנה. הזמן טס כשנהנים…

התחלתי את דרכי בעולם העיצוב כמעצב גרפי במשרדי פרסום המובילים בישראל. תמיד התשוקה שלי היתה גם ללמד במקביל ולגרום לאנשים נוספים ליהנות ממה שיש לעולם העיצוב בתחום הגרפיקה להציע.

בעקבות זאת התחלתי ללמד במכללות שונות בארץ כגון: ביה״ס ׳חשיפה׳ של האונברסיטה הפתוחה, מכללת ספיר, מכללות פרטיות כגון: פרוג (מכללה חרדית), מכללת ׳קווים׳ ועוד. 

במהלך השנים האחרונות התעורר צורך בקרב הסטודנטים שלי בספרי לימוד במקביל לקורס, מה שהביא אותי בסופו של דבר לכתוב שישה ספרים: ספר פוטושופ, ספר אילוסטרייטור, ספר אינדיזיין, ספר אנימייט, ספר פרימייר פרו וספר בניית אתרים באמצעות וורדפרס ואלמנטור. גם תוכלי ליהנות מהספרים במהלך הקורס כחלק ממערך התמיכה הרחב שיש בקורס. 

הנסיון הרב שצברתי במהלך השנים גרם לי להבין את הצרכים האמיתיים של הסטודנטים ולפתח מסלול לימודי שיביא אותך ליעד בצורה קלה ומהירה והכי חשוב להשיג את התוצאות הרצויות במהלך עבודתם בתוכנות השונות. את המסלול הייחודי הזה אני מיישם כיום בקורסים השונים אותם אני מלמד בהצלחה רבה ואני מזמין אותך להצטרף ללמוד וליהנות מהתהליך והחוויה.

הצגת הקורס

קורס פוטושופ אונליין נבנה מתוך נסיון רב שצברתי עבור סטודנטים מתחילים אשר מעוניינים ללמוד את הכלים המובילים שיש לעולם הגרפיקה להציע תוך כדי בניית יסודות נכונים על מנת להגיע לתוצאות טובות במהירות וביעילות בעבודה עם התוכנות השונות: פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין. הקורס כולל בתוכו מספר קורסים: קורס פוטושופ, קורס אילוסטרייטור וכן קורס אינדיזיין.

בעולם הגרפיקה ניתן למצוא כלים מדהימים כגון: פוטושופ. אבל לא מדובר בגלולת קסמים. עדיין חשוב מאוד להבין את ההגיון וכיצד להפיק את המירב באופן יעיל. זה בדיוק מה שקורס פוטושופ אונליין יעניק לכם – בסיס איתן שיאפשר לך לממש את היכולות האמיתיות. 

קורס פוטושופ אונליין מציע לבחירה שני אפשרויות:

  1. אפשרות לרכישה לשבוע בלבד בעלות 10 ש״ח בלבד!
  2. אפשרות לרכישה לצמיתות בעלות 490 ש״ח בלבד!

לאורך הדרך, תלמדו כיצד לעבוד בצורה נכונה כפי שמפתחי הכלים השונים רצו שתעבדי.

כמדריך בראש ובראשונה, אני מאמין בעקרון “ללמד אדם לדוג”. אני רוצה לתת לכם את כל הכלים וההבנה על מנת שתוכלו להחיל את הכלים שנלמדו על כל הפרויקטים שלכם בעתיד.

החוויה של הסטודנטים שלי מדברת בעד עצמה

אספתי כאן כמה עדויות של הסטודנטים שלי על מנת שתוכלו להתרשם מהחוויה הצפויה לכם בקורס פוטושופ אונליין.

יש לך שאלה?

סביר להניח שאולי תמצאי את התשובה ברשימת השאלות הנפוצות:

יצרתי רשימת שאלות נפוצות, אולי תמצאו כאן את התשובה שאת מחפשים

יש לך שאלה? רוצה הבהרות נוספות?

מלאו פרטים ואשוב אלייך בהקדם

052-2505010

Email: orenshim@gmail.com